Jdi na obsah Jdi na menu

Malá a její koupání

13. 3. 2012

Tak jsem vzal sebou malou(5 let) na řeku na ryby. Vždy jsem se bránil ji vzít na řeku, ale neměl jsem ji komu dát na hlídání. Koneckonců jednou to přijít muselo a na rybnících jsme to zvládali v pohodě(tedy nevím jak to brali okolní rybáři, protože má dcera je živel).

Přijedeme k vodě je celkem pěkný podzim a už začne klasická rutina.

Rozbalit věci včetně stoliček, zakrmit a už si chystám svoje feedry, když v tom slyším rachot, výkřik a žbluňk do vody. Zmatený jsem se otočil a vidím se malou plácat ve vodě. Ještě, že jsem ji upozorňoval kde jsme a nesmí se vrtět jak na rybníku, ale říkejte jí to. Rychle k ní, vytáhnout ji a ubrečenou malinko uklidnit z toho šoku.

Brečela jako když ji někdo uřízl nohu a za chvíli z ní vypadlo, že to je kvůli sedačce, která ještě spadla na ní a je ve vodě. Sedačku jsme s úspěchem vytáhli a jelikož byla durch mokrá a pěkně špinavá, tak jsme spěchali domů.

Když se teď zmíním, že pojedeme na ryby, tak jen když nebude další nechtěná koupel.

Čas ukáže jestli se nám to někdy znovu nepodaří, ale o další legrační zážitek jsme bohatší. I když mi zrovna do smíchu nebylo, když jsem viděl co se stalo a malá neuměla plavat.

Poslední fotografie

Statistiky

Online: 1
Celkem: 668194
Měsíc: 4747
Den: 166